Розділ «Стаття 10. Відповідальність за порушення цього Закону»

ЗУ "Про гастрольні заходи в Україні"

Розділ IV ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЦЬОГО ЗАКОНУ

Особи, які порушили вимоги цього Закону, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Організатор гастрольного заходу, який порушив вимоги статей 3 і 3-1 цього Закону, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста мінімальних заробітних плат.

Порядок накладення штрафів за порушення вимог статей 3 і 3-1 цього Закону затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв, і має відповідати вимогам Господарського кодексу України та Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

{ Стаття 10 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2756-VI від 02.12.2010; в редакції Закону N 2165-VIII від 05.10.2017 }

Наступний розділ:

Прикінцеві положення


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про гастрольні заходи в Україні"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 10. Відповідальність за порушення цього Закону“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи