Розділ «Стаття 12. Порядок відпуску матеріальних цінностей з державного резерву»

ЗУ "Про державний матеріальний резерв"

Розділ VI ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ІНФОРМАЦІЙНІ АГЕНТСТВА

1. Державний резерв матеріальних цінностей є недоторканним і може використовуватися лише за рішенням Кабінету Міністрів України.

2. Відпуск матеріальних цінностей з державного резерву здійснюється:

у зв'язку з їх освіженням (поновленням) і заміною;

у порядку тимчасового позичання;

у порядку розбронювання;

для надання гуманітарної допомоги;

для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

у разі настання особливого періоду.

3. Матеріальні цінності з державного резерву реалізуються на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. ( Пункт 3 статті 12 в редакції Закону N 988-XIV від 16.07.99 )

4. Відпуск із державного резерву матеріальних цінностей, що підлягають освіженню (поновленню) і зберігаються на підприємствах, в установах і організаціях системи державного резерву, провадиться за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву. Такий відпуск провадиться на конкурсних засадах. Кошти, отримані внаслідок такої реалізації, спрямовуються на придбання та закладення до державного резерву аналогічних матеріальних цінностей.

Освіження (поновлення) матеріальних цінностей державного резерву, що знаходяться на зберіганні на підприємствах, в установах і організаціях (відповідальних зберігачів), а також заміна їх на продукцію аналогічного асортименту та якості здійснюється ними самостійно без залучення додаткових коштів.

( Пункт 4 статті 12 в редакції Закону N 988-XIV від 16.07.99 )

5. Відпуск матеріальних цінностей з державного резерву в порядку тимчасового позичання провадиться за рішенням Кабінету Міністрів України, в якому визначаються одержувачі, строки та умови відпуску матеріальних цінностей із державного резерву, а також строки їх повернення. ( Абзац перший пункту 5 статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1713-IV від 12.05.2004 )

( Абзац другий пункту 5 статті 12 виключено на підставі Закону N 1713-IV від 12.05.2004 )

Якщо відпуск матеріальних цінностей з державного резерву провадиться у порядку позичання, одержувач (позичальник) - підприємство, установа або організація на основі контракту (договору) подає гарантійне зобов'язання про повернення матеріальних цінностей до державного резерву. В контракті (договорі) повинно бути передбачено спосіб забезпечення зобов'язання одержувача (позичальника) у вигляді застави або банківської гарантії. ( Абзац третій пункту 5 статті 12 в редакції Закону N 988-XIV від 16.07.99, із змінами, внесеними згідно із Законом N 1713-IV від 12.05.2004 )

За позичання матеріальних цінностей з державного резерву передбачається плата, розмір якої визначається в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, і не може перевищувати розміру облікової ставки Національного банку України.

6. Реалізація матеріальних цінностей з державного резерву, що підлягають розбронюванню, здійснюється на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відпуск матеріальних цінностей із державного резерву для надання гуманітарної допомоги здійснюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про державний матеріальний резерв"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 12. Порядок відпуску матеріальних цінностей з державного резерву“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  • Цей Закон визначає загальні принципи формування, розміщення, зберігання, використання, поповнення та освіження (поновлення) запасів державного матеріального резерву (далі - державний резерв) і регулює відносини в цій сфері.

  • Стаття 1. Поняття державного резерву

  • Стаття 2. Визначення термінів

  • Стаття 3. Призначення державного резерву

  • Стаття 4. Єдина система державного резерву України

  • Стаття 5. Номенклатура матеріальних цінностей державного резерву і норми їх накопичення

  • Стаття 6. Повноваження міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим у сфері державного резерву

  • Стаття 7. Фінансування системи державного резерву

  • Стаття 8. Формування і розміщення замовлень на поставку матеріальних цінностей до державного резерву

  • Стаття 9. Особливості поставки, закладення і зберігання матеріальних цінностей державного резерву

  • Стаття 10. Стимулювання виконання поставки матеріальних цінностей до державного резерву та їх зберігання

  • Стаття 11. Розміщення матеріальних цінностей державного резерву

  • Стаття 12. Порядок відпуску матеріальних цінностей з державного резерву
  • Стаття 13. Забезпечення перевезень матеріальних цінностей державного резерву

  • Стаття 14. Відповідальність за операції з матеріальними цінностями державного резерву

  • Стаття 15. Оскарження рішень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного матеріального резерву

  • Стаття 16. Звітність про наявність запасів матеріальних цінностей державного резерву, їх рух, облік

  • Стаття 17. Відповідальність посадових осіб за порушення вимог цього Закону

  • Стаття 18. Контроль за створенням, відпуском та використанням державного резерву

  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи