Ви є тут

Земельний кодекс України № 2768-III в редакції від 13/01/2012


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Земельний кодекс України № 2768-III в редакції від 13/01/2012» автора Верховна Рада України у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


В Земельному кодексі визначено, що земля є основним національним багатством і перебуває під особливою охороною держави. В Кодексі також зазначено, що використання права власності на землю не повинно шкодити правам і свободам інших громадян, інтересам суспільства, погіршувати природні якості землі та екологічну ситуацію. Згідно ЗК, земельні відносини – це відносини щодо володіння, розпорядження та користування землею. Вступати в земельні відносини можуть громадяни, держані органи, органи місцевого самоврядування та юридичні особи. Об’єктами земельних відносин можуть бути земельні ділянки і права на них, зокрема і земельні паї (частки).

Земельний кодекс України набув чинності 01.01.2002 року. Земельні відносини, окрім Земельного кодексу регулюються Конституцією, а також іншими нормативно-правовим актами. Завданням цього Кодексу є регулювання земельних відносин з метою гарантування права на землю громадянам, юридичним особам, державі та територіальним громадам, раціонального використання та охорони земель. Земельне законодавство закріплює такі принципи, як рівність права власності на землю всіх суб’єктів, забезпечення раціонального використання та охорони земель, забезпечення гарантій права на землю, невтручання держави та пріоритету вимог екологічної безпеки.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи