Зміст
І. Загальні положення
ІІ. Собор Української Православної Церкви
ІІІ. Собор єпископів Української Православної Церкви
IV. Священний синод Української Православної Церкви
V. Предстоятель Української Православної Церкви
VI. Управління справами та синодальні установи Української Православної Церкви
VII. Єпархії
VIII. Парафії
IХ. Монастирі
Х. Духовні навчальні заклади
ХІ. Братства і сестринства
XII. Майно, засоби і кошти
ХІII. Про пенсійне забезпечення
XIV. Про печатки, штампи та бланки
XV. Про зміни до статуту про управління Української Православної Церкви
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Статут про управління Української Православної Церкви» автора Автор невідомий у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.
Пропонуємо вашій увазі Статут про управління Української Православної Церкви, зміни до якого були приняті на засіданні Собору єпископів Української Православної Церкви 21 грудня 2007 року. Текст, що публікується, не є новим Статутом. Це є Статут, який був прийнятий Собором Української Православної Церкви 25-27 листопада 1990 року. Зміни та доповнення до нього приймались Собором єпископів Української Православної Церкви 27 травня 1992 року та Собором Української Православної Церкви 26 червня 1992 року.
Цей Статут є внутрішнім документом Української Православної Церкви, який регламентує різні сторони її життя. Він є обов'язковий для виконання на загальноцерковному, єпархіальному та парафіяльному рівнях. На його основі реєструються статути канонічних підрозділів Української Православної Церкви. З огляду на таку важливість цього документа він публікується, щоб миряни, клірики та ієрархи Української Православної Церкви могли орієнтуватись на нього у своїй церковній діяльності.