Розділ V ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ
Державна підтримка виробників молока, молочної сировини і молочних продуктів здійснюється виходячи з пріоритетності розвитку молочної галузі агропромислового комплексу, зокрема шляхом фінансування з Державного бюджету України:
програм розвитку селекційно-племінної роботи в молочному скотарстві, протиепізоотичних заходів, що мають загальнодержавне значення;
дотацій на молоко незбиране екстра вищого, першого та другого ґатунку і вершки незгущені;
підтримки виробництва продукції дитячого харчування;
{ Абзац п'ятий статті 16 виключено на підставі Закону N 402-V від 30.11.2006 }
надання пільгових короткострокових і довгострокових кредитних ресурсів;
лізингових послуг щодо придбання обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва для технічного переоснащення і запровадження сучасних технологій виробництва та переробки молока і молочних продуктів суб'єктами господарювання, на яких поширюється дія цього Закону;
стимулювання підвищення якості молока, що відповідає вимогам державного стандарту України, через доплати у відсотках до закупівельної ціни:
для молока ґатунку екстра - 25 відсотків;
для молока вищого ґатунку - 20 відсотків.
Положення по нарахуванню та виплаті зазначених у частині першій цієї статті коштів для державної підтримки виробників молока, молочної сировини та молочних продуктів затверджуються Кабінетом Міністрів України за погодженням з комітетами Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин та з питань бюджету.
Стаття 17. Статтю 17 виключено на підставі Закону N 402-V від 30.11.2006
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про молоко та молочні продукти"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 16. Державна підтримка виробників молока, молочної сировини і молочних продуктів“ на сторінці 1. Приємного читання.