Розділ VII ОСОБЛИВОСТІ УМОВ ПРАЦІ В ГІРНИЧОДОБУВНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
Особи, які перебувають в особливо небезпечних підземних умовах шахт і рудників (копалень), пов'язаних з виділеннями та вибухами газу та пилу, газодинамічними явищами, пожежонебезпекою, обваленнями гірничих порід, затопленням гірничих виробок, зобов'язані не допускати:
порушення режиму вентиляції гірничих виробок, норм контролю за станом аерогазового середовища; псування вентиляційних споруд;
загазування та запилення гірничих виробок і робочих місць до вибухонебезпечних концентрацій;
порушення вибухозахисту електроустаткування та пожежної безпеки;
проведення робіт у небезпечних зонах без виконання протиаварійних заходів, передбачених правилами безпеки;
навмисного перекручення показників або виведення з ладу контрольно-вимірювальної та захисної апаратури;
паління або використання відкритого вогню, крім проведення підривних і вогневих робіт відповідно до вимог правил безпеки.
Самовільне проникнення до гірничих виробок, а також перебування у небезпечних підземних умовах сторонніх осіб, працівників після закінчення робочого дня (зміни) без дозволу керівника гірничого підприємства забороняється.
У підземних виробках проводити страйки та голодування забороняється.
Стаття 43. Права та соціальні гарантії працівників гірничих підприємств
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Гірничий закон України"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Стаття 42. Додаткові вимоги до осіб, які перебувають в особливо небезпечних підземних умовах“ на сторінці 1. Приємного читання.