Зміст
Розділ без назви (1)
Перший розділ
Розділ без назви (3)
Другий розділ
Розділ без назви (5)
Третій розділ
Розділ без назви (7)
Четвертий розділ
Розділ без назви (9)
П’ятий розділ
Розділ без назви (11)
Шостий розділ
Розділ без назви (13)
Cьомий розділ
Розділ без назви (15)
Восьмий розділ
Розділ без назви (17)
Дев'ятий розділ
Розділ без назви (19)
Десятий розділ
Розділ без назви (21)
Одинадцятий розділ
Розділ без назви (23)
Дванадцятий розділ
Розділ без назви (25)
Чотирнадцятий розділ
Розділ без назви (27)
П'ятнадцятій розділ
Розділ без назви (29)
Шістнадцятий розділ
Розділ без назви (31)
Післямова
Словничок
Розділ без назви (34)
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Чарівна брама» автора Лапікура В.П. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.
Не лише діти, а й дорослі часом бувають непередбачуваними. Отак і подруж¬жя тележурналістів, політологів, аналітиків Валерій і Наталя Лапікури: раптом на рівному місці взяли та й написали повість-фентезі «Чарівна брама». Спершу журнальний варіант, який протягом року друкувався в журналі «Барвінок», а згодом — і повну версію.
І нехай вас не дивує, що ідея «Брами» виникла під артобстрілом на боснійських фронтах Першої Балканської війни, куди Лапікурів привела їхня журналістська доля, що деякі персонажі схожі на їхніх рідних дідусів і бабусь, а українське село з паралельного світу — на те, де пройшли найщасливіші роки їхнього, авторів, дитинства.
І нехай вас не дивує, що багатство, розмаїття і доброта героїв української міфології не поступається навіть всесвітньо відомому світові Толкіна. Як казав один із героїв лапікурівських повістей, чи ми не українці?