Ви є тут

Фрідріх Шіллер. Лiрика. Драми


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Фрідріх Шіллер. Лiрика. Драми» автора Шиллер Фрідріх у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Чому Карл Моор очолив банду розбійників, а потім добровільно здався владі? Як могла дочка простою музиканта Луїза Міллер захистити своє велике кохання, свою гідність і честь від підступів могутніх двірських інтриганів? Яким був Легендарний борець за незалежність і права швейцарського народу Вильгельм Телль? Кращі п'єси німецького письменника-класика Фрідріха Шіллера (1759-1805), зібрані в цій книжці, лишаються живими і цікавими для читачів і глядачів уже понад двісті років. У книзі представлено також чудову поезію Шіллера: філософська і любовна лірика, слегії. вірші про природу, балади, епіграми. уславлені великі твори - «Ода до радості», «Дума про дзвона»; усі поезії - в досконалих перекладах Миколи Лукаша.

 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи