Ви є тут

Спустошення


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Спустошення» автора Дереш Любко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Книга Любка Дереша «Спустошення» – це спроба розібратися в психології людських дій, спонукань та мотивів. Що цікаво, твір починається з того, що автор застосовує прийом розмови самого з собою через лист, який надіслав собі з метою сказати декілька фраз. У світі з’являється проєкт надлюдини, відновлюється імперія. Обумовленість, воля та нова Орда, що маніпулює усім населенням через проникнення в глибокі надри свідомості. Головні герої здійснюють спробу провести кардинальні зміни в цьому новому світі. Кожен з трьох відчайдушних чоловіків намагаються змінити свою власну долю, долі оточуючих людей, усю історію, яка вже давно прописана сценарієм. Один з них починає допомагати іншому, впливовому інвестору, який хоче якомога швидше створити ринок наркотичних психотехнологій. Проте, щоб отримати прогрес зі справою, вони домовляються з третім, професором, який в минулому працював на закритих радянських лабораторіях. Пізніше, з’ясовується, що кожен з цієї відчайдушної трійці має особистісні таємні причини для створення та реалізації цього проєкту.

Роман Любка Дереша є одним з найсильніших психологічних прозаїчних творів 21 століття, який порушує проблему того, що перейшовши останню межу – повернутися стає неможливо.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи