Ви є тут

Зелена книга

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Зелена книга» автора Муаммар Каддафі у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  "Зелана книга" (الكتاب الأخضر) - роздуми Муаммара Каддафі - багаторічного лівійського лідера революції та джамахірії (1969-2011). Вперше її було видано 1975 року. В книжці викладено оригінальну політичну філософію Каддафі та його погляди на демократію. Праця викладає основи Третьої Всесвітньої Теорії. Вона відкидає сучасне (ліберальне) розуміння, натомість пропонуючи демократію, в чиїй основі є народні комітети. 
  Перекладено за виданням: Каддафи М. Зеленая книга - 1989

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи