Ви є тут

Не до пари

Зміст

  • читати


  • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Не до пари» автора Вілінська М.О. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


    Цікаво розкрито людську особистість і образ Семена Палія в оповіданні «Не до пари». Відзначаючись душевною чистотою, турботою і сильними переживаннями за власній народ, він знаходить своє щастя лише з жінкою яка також відзначається розумом, моральною чистотою та здатністю глибоко мислити. 
    «Пораюсь там коло печі абощо, а він: «Чого се так довго, Парасю?» - «Та я для тебе, голубе, щоб ти смачніше з’їв». - «Байдуже, - каже, - мені про те, серденько! Ось іди, сядь коло мене та обійми, та будемо говорити, як у світі жити, як люди живуть у світі...»