Ви є тут

Свекруха

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Свекруха» автора Вілінська М.О. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  В оповіданні Марка Вовчка “Свекруха” фігурує образ владної та деспотичної матері. Проникнувши у внутрішній світ Орлихи, простежуємо рівень ситуативного типу психоприроди характеру. У психологічному укладі природи злочинця відсутні паталогічні феномени, натомість існує надзвичайно складна психомотивація поведінки – несвідоме уявлення про правоту своїх вчинків. Амбіціозна Орлиха підсвідомо має фальшиве переконання, що всі багаті люди нікчеми, а бідні – доброзичливі особи. Старосвітське невігластво, тупий улад думок свідомої “убивці” породжують в літературі нову “жінку-звіра”. 

  Вперше надруковано в збірці «Народні оповідання» у 1857

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи