Ви є тут

Німби на здачу


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Німби на здачу» автора Іващук О.І. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


За крок до весни, 28 лютого 2017 року, фронтмен львівського гурту «Опіум» Олександр Іващук презентував власну поетичну збірку «Німби на здачу». 
Збірка містить 20 поезій і за словами автора є «своєрідною «рештою» від музичної діяльності, що назбиралась за багато років». 
Тематика віршів дуже різноманітна і охоплює як лірику, так соціальну тематику – із характерними для автора пісень Опіум’ів інтуїтивними поетичними образами.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи