Ви є тут

Шрам


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Шрам» автора Дяченко С.С. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Життя — примхлива штука. Сьогодні ти улюбленець фортуни, найкращий з кращих, відчайдух та красень-коханець. Сьогодні тебе обожнюють, тобі заздрять і беруть з тебе приклад. Ти — великий Егерт Солль! І здається, так триватиме вічно. 

Та один хибний крок, одна доленосна помилка — і життя твоє стає твоїм же прокляттям. Тепер ти вигнанець, боягуз із боягузів, зрадник та нікчема. Тепер навіть смерть не врятує тебе від безчестя, бо й умерти достойно тобі не дано. Ти вмить став Ніким, Людиною зі шрамом!!! Якою ж важкою буває спокута!!! 

Хто ж той загадковий Мандрівець, який одним влучним ударом спотворив твоє обличчя жахливим рубцем, а життя твоє перетворив на пекло? Де шукати його і як вимолити прощення??? 

Поки знають це тільки Великі Маги Слова, майстри її Величності Фантастики Марина та Сергій Дяченки, а невдовзі дізнаєшся й ти. Бо в руках у тебе можливість зазирнути у чарівний світ їхнього таланту, де, як завжди, тобі доведеться разом з героями страждати і ненавидіти, перемагати й програвати, та головне, кохати, кохати і ще раз кохати. Щасливої дороги шляхами загадкових світів Марини та Сергія Дяченків! 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи