Ви є тут

Вогонь з Холодного Яру


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вогонь з Холодного Яру » автора Лютий-Лютенко І.М. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Ця книга є спогадами колишнього повстанця Івана Лютого-Лютенка, більш відомого як отаман Гонта. У першій частині автор розповідає про своє дитинство, навчання, службу в російській імперській армії та армії УНР, про умови, які змусили його стати на нелегку стежку повстанської боротьби за волю України, та вимушений перехід на терени західноукраїнських земель, які на той час перебували у складі Польщі. У другій частині автор докладно описує своє перебування в Західній Україні в часи польського владарювання та німецької окупації, потім - життя на еміграції в Німеччині та Марокко до остаточного переїзду до Сполучених Щтатів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи