Ви є тут

Прощавай, зброє


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Прощавай, зброє» автора Ернест Гемінгвей у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Прощай, зброє" – роман Ернеста Хемінгуея про історію кохання лейтенанта санітарного загону Фредеріка Генрі і медичної сестри Кетрін Барклі, почуття яких запалали на фоні невблаганного виру трагічних подій Першої світової війни. Це – історія про пошук людиною свого призначення, про боротьбу життя і смерті, про віру, надію, відчай, а також про протиставлення реалій війни і миру.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи