Ви є тут

Острів Скарбів


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Острів Скарбів» автора Стівенсон Роберт у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Старий, відлюдькуватий і грізний п'янюга Біллі Бонс оселяється у трактирі. Незабаром до нього навідуються старі пірати, які, судячи з усього, намагаються звести старі рахунки. Згодом Біллі отримує чорну мітку – символ погрози у піратських колах. При загадкових обставинах чоловік помирає, а власниця трактиру разом із сином, у пошуках грошей, які Біллі Бонс їм заборгував за проживання, риються у старій скрині мерця. Серед безлічі паперів вони знаходять гроші і старовинну карту, яка веде до незліченних скарбів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи