Ви є тут

Останній листок

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Останній листок» автора Генрі О. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  "Останній листок" – це зворушлива новела американського письменника О. Генрі про важливість співчуття до чужих бід, про людські емоції, співпереживання і щирість. За сюжетом, одна з подруг-художниць злягає з важкою пневмонією, у боротьбі з якою у неї лише один шанс із десяти. Дівчина вирішує не боротися і рахує дні до смерті, спостерігаючи, як з осінніми вітрами і зливами плющ під її вікном втрачає своє листя. Вона вирішила: коли впаде останній листок, сонце її життя зайде за обрій. Художник, що мріє створити беззаперечний шедевр, рятує молоду дівчину ціною власного життя.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи