Ви є тут

Маленький принц


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Маленький принц» автора де Сент-Экзюпери Антуан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Маленький принц" Антуана де Сента-Екзюпері – дитяча казка-притча про маленького хлопчика, який через свій дитячий мрійливий світогляд пізнає доросле життя з його вадами і кричущими недоліками, задається зовсім недитячими питаннями про сенс життя. Фантастичне переплітається із реальним, викриваючи недосконалість людського життя, відкриваючи завісу відносин, поринаючи у почуття і емоції.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи