Ви є тут

Десята заповідь


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Десята заповідь» автора Фурса Валерій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


На світанку чутно постріл. Смертельну кулю мав отримати успішний бізнесмен Василь Степанчук. Слідчий, прагнучи уникнути "глухаря", намагається скинути вину на напарника потерпілого. Проте зусиллями молодих підприємців злочинець таки потрапляє на лаву підсудних, а зібрані докази не залишають місця для маневрів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи