Ви є тут

Байки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Байки » автора Гулак-Артемовський Петро у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Байки – вінець літературного таланту Петра Гулака-Артемовського. За формою байки є невеликими поетичними творами, які через казково-міфологічний зміст комічно-алегоричним чином порушують гострі соціально-політичні проблеми, такі як кріпацтво, панське свавілля. Деякі із мініатюрних байок збірки автор визначає як приказки, що написані у вигляді короткої гуморески, яка попри стислість викладу дає змістовну і повну оцінку певній життєвій ситуації чи  події.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи