Ви є тут

До діточок

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «До діточок » автора Пчілка Олена у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  "До діточок" – видане у 1991 році повне зібрання творів Олени Пчілки для дітей. У збірку увійшли різножанрові твори для дошкільнят та учнів молодшої школи. Збірка включає два розділи, перший з яких складається із оригінальних віршів, оповідань, казок та байок авторки, а другий представлений фольклорних дитячих пісень, віршів, казок, сміховинок, ігор, спотиканок, загадок, прислів'їв та приказок, які записала Олена Пчілка.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи