Ви є тут

Сойчине крило


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Сойчине крило» автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Завтрашній Новий рік і свій власний день народження головний герой воліє провести тихо, під улюблені мелодії, читаючи журнали і милуючись квітами, будучи тим, кім він дійсно є. І хоча усе дійство оповідання відбувається в одній кімнаті, проте читач дізнається про все життя героя, а також про події, що відбулися три роки тому. Від чоловіка, що сидить у своїй кімнаті, читач поринає в історію двох закоханих, які зазнали страждань через власну нерозсудливість.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи