Ви є тут

Двадцять років "єврейської державності" в Україні, 1918-38

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Двадцять років "єврейської державності" в Україні, 1918-38» автора Білокінь С.І. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  На основі розлогого джерельного матеріалу дослідник висвітлює етнонаціональні аспекти становлення та функціонування більшовицького режиму, особливу увагу акцентуючи на етнонаціональному складі каральних органів совєтської влади – ОДПУ-НКВС.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи