Ви є тут

Доповідні записки №1, 2

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Доповідні записки №1, 2» автора Альфред Розенбер у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Альфред Розенберг - один із нацистських лідерів, райхміністр окупованих східних територій. 1941 року написав дві доповідні записки у яких виклав своє бачення облаштування Східної Європи, Кавказу та Середньої Азіх. Особливу роль А.Розенберг надавав нашій рідній землі - Україні.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи