Ви є тут

Історичні витоки українського лицарства


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Історичні витоки українського лицарства» автора Фігурний Юрій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Нариси про зародження і розвиток козацької традиційної культури та національне військове мистецтво в українознавчому вимірі.
Київ, Видавничий дім «Стилос» 2004
ББК 63.3(4УКР)41-46 Ф 49

Рекомендовано до друку Вченою радою Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України (протокол № 9 від 11 вересня 2003 р.)
Рецензенти: доктор історичних наук, член-кореспондент НАН України В.Д.Баран доктор історичних наук, член-кореспондент НАН України Г.А.Скрипник доктор педагогічних наук Ю.Д.Руденко.
Малюнки Наталії Павленко Обкладинка Владислава Соловйова При оформленні обкладинки використані роботи українських художників та історичні реліквії, що зберігаються в музеях України, опубліковані в книзі: Кардаш П., Кот С. Слава українського козацтва. — Мельборн: Фортуна, 1999. - 340 с.

Ф 49 Історичні витоки українського лицарства: Нариси про зародження і розвиток козацької традиційної культури та національне військове мистецтво в українознавчому вимірі. — К.: Видавничий дім «Стилос», 2004. - 308 с.
ІSHN 906-8518-00-4

Книга знайомить читачів з історичними витоками українського лицарства — козацтва. Автор досліджує проблему зародження і розвитку козацької традиційної культури та національне військове мистецтво в українознавчому вимірі. У книзі розглядаються стародавні елементи козацького культурного комплексу, які пов'язують його з мілітарною культурною традицією багатьох індоєвропейських народів. Окремі нариси присвячені вишколу молодих воїнів, культу воїнів-звірів, культам коня та меча-шаблі, кобзарям, символіці червоного кольору, особливому ставленню воїна до жінки, я також побратимству, лицарському кодексу, впливові козацької культура на українське державотворення та правоторення.
Книга розрахована на викладачів та студентів історичних факультетів вищих навчальних Закладів, усіх тих. хто цікавиться історією та культурою українського лицарства — козацтва

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи