Ви є тут

Запорозьке козацтво

Зміст

 • Розділ без назви (1)

 • ЗАПОРОЗЬКЕ КОЗАЦТВО

 • ВІД АВТОРА

 • ВСТУП


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Запорозьке козацтво» автора Голобуцький Володимир у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Чи знаєте ви, в які часи і за яких умов виникло козацтво, як утворилася Запорозька Січ? Що вам відомо про боротьбу козаків проти панської Польщі, турецьких і татарських завойовників, про Визвольну війну українського народу під проводом уславленого гетьмана Богдана Хмельницького?

  Прочитавши книгу, ви пройдете героїчними шляхами майже трьохсотрічної історії козацької минувшини аж до останнього вільного подиху Запорозької Січі, трагічно обірваного волею Катерини II. В основі дослідження — цікаві вітчизняні і зарубіжні історичні джерела, що багатогранно розкривають картину життя і побуту, матеріальної і духовної культури запорожців, які давно зажили надійної світової слави.

  Для викладачів і студентів, наукових працівників і лекторів, широкого кола читачів.

  Голобуцький Володимир. Запорозьке козацтво. — К.: Вища шк., 1994. — 539 с.
  ISBN 5-11-003970-4.
  Рекомендовано Міністерством освіти України для використання в навчальному процесі
  Рецензенти: доктори іст. наук М. Ю. Брайчевський (Академія наук України), І. К. Рибалка (Харківський ун-т)
  Редакція літератури з історії, права, економіки
  Редактор П. М. Гвоздецький

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи