Зміст
ВСТУП
ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ 1. ОСНОВИ ТЕОРІЇ ФІНАНСІВ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ 2. МЕТОДИЧНІ ПРИЙОМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
Тема 1. Фінанси підприємницького сектору. Результати діяльності підприємства та їх інформаційне забезпечення
Фінанси підприємницького сектору
2. Джерела фінансової інформації. Результати господарсько-фінансової діяльності підприємства. Доходи і видатки підприємства: види, склад, порядок використання
3. Основи аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств. Методи та прийоми фінансового аналізу
4. Оцінка фінансового стану підприємств. Показники фінансового стану підприємства та їх розрахунок
Тема 2. ПРЕДМЕТ, МЕТОД, ОБ'ЄКТИ ТА ПРИНЦИПИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
4. Поняття методу бухгалтерського обліку та його прийоми
Тема 3. ПОНЯТТЯ МЕТОДУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ. БУХГАЛТЕРСЬКИЙ БАЛАНС
ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ 2. МЕТОДИЧНІ ПРИЙОМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
Тема 4. СИСТЕМА РАХУНКІВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА МЕТОД ПОДВІЙНОГО ЗАПИСУ
Тема 5. Документування та інвентаризація як складові методу бухгалтерського обліку
Термінологічний словник
Список використаної літератури
В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Аналіз фінансової звітності» автора Тігова Т.М. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.
Розкриваються питання: сутності фінансів підприємницького сектору; змісту і організацію фінансової діяльності підприємств; формування та розподілу доходів; реалізації мети діяльності підприємств - максимізапії прибутку; факторів впливу на його величину; джерел фінансової інформації; форм фінансової (бухгалтерської) звітності, а також теорії та практики бухгалтерського обліку та прийоми його проведення (баланс, рахунки, подвійний запис, звітність, інвентаризація, документування, калькулювання). Отримані знання та практичні навички з визначених питань, на сьогодні, є вкрай необхідними не лише для підготовки фахівців в галузі фінансів, але і інших направлень, особливо юристів, що працюють у сфері господарського права. Вміння читати баланс і звіт про фінансові результати діяльності підприємства є показником кваліфікаційного рівня випускників усіх вищих учбових закладів.