Ви є тут

Кульбабове вино


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Кульбабове вино» автора Рей Дуґлас Бредбері у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Існує два паралельні світи: світ дорослих та світ дітей. Їх розділяє та поєднує Час. Вони зовсім інші, але мають співіснувати. Книга про те, як інколи хочеться, щоб літо не закінчувалося і тривало ще і ще. І щоб якось його затримати, можна його часточку відцідити і закоркувати у пляшку. Це не дитяча книга, бо діти в ній доросліші за дорослих, а дорослі також прагнуть в чомусь бути дітьми. Яке ж воно на смак кульбабове вино? На смак немов літо 1928 року.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи