Ви є тут

Скоґландія

Зміст

 • Розділ без назви (1)

 • Кірстен Бойє Скоґландія


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Скоґландія » автора Кірстен Бойє у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Це роман про звичайну собі дівчину, нічим не особливу, повненьку, з любов'ю до поп-співаків та кінозірок, яка одного дня пішла на кінопроби, а опинилася.... У вирі великих подій, де їй довелося розкрити таємницю свого походження, врятувати країну від громадянської війни та навіть побути якийсь час принцесою - спадкоємицею престолу. 
  Попри те, що дія роману відбувається у вигаданій країні десь на північ від Німеччини, все інше витримано в реалістичних межах. Читачам пропонують зануритися у світ політичних інтриг та державних змов, побувати разом з героїнею і в королівському палаці, і в лісі серед повстанців. 
  Скоґландія - це якісний зразок пригодницького роману, що вабить передусім динамікою сюжету, хапаючи вас за гуздо з першої сторінки та не відпускаючи до кінця.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи