Ви є тут

Кримінальний кодекс України № 2341-III в редакції від 17/01/2012


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Кримінальний кодекс України № 2341-III в редакції від 17/01/2012» автора Верховна Рада України у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Пропонований коментар є переробленим та доповненим варіантом коментарю Кримінального кодексу України, підготовленого цим авторським колективом у 2001 р. У ньому відображено і про­коментовано всі зміни, які були внесені до цього Кодексу з моменту набрання ним чинності. До­кладно роз'яснено положення чинного Кримінального кодексу України, врахована судова практика його застосування, у т. ч. нові роз'яснення Пленуму Верховного Суду України.

Коментар розрахований на суддів, працівників прокуратури, органів безпеки, внутрішніх справ, податкової міліції, митних органів, інших правоохоронних органів, адвокатів і юридичних консультантів, викладачів і наукових працівників, аспірантів і студентів юридичних навчальних закладів. Буде корисний усім тим, хто цікавиться питаннями кримінально-правової охорони конс­титуційних прав та свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи