Хлопчик-Зірка

Хлопчик-Зірка

Одного разу бідний лісоруб приніс в будинок немовля з бурштиновим намистом на шиї, яке було загорнуте в плащ із золотими зірками — він знайшов його в зимовому лісі на місці падіння зірки (інші лісоруби не захотіли підбирати немовля, бо лишній рот в хаті був їм не потрібен). Дружина спочатку була проти дитини, але потім здалася і виховала його, як власного сина. Хлопчик виріс красивим, але гордим і жорстоким: мучив тварин і людей.

Одного разу хлопчик закидав камінням злидаря. Лісоруб дав йому ляпаса, а жінку відвів додому, де вона назвалася матір'ю його прийомного сина. Але той не визнав її — заявив, що йому огидно навіть дивитися на неї, і вигнав. Коли він вийшов з будинку до хлопчиків, які підтримували його у всіх жорстоких забавах, вони прогнали його з саду, назвавши мерзенним, як жаба. Подивившись на своє відображення в ставку, він побачив, що дійсно став виродком.

Хлопчик відправився блукати і шукати матір, щоб вимолити у неї прощення, але ніяк не міг знайти її — звірі, яких він до цього мучив, відмовлялися допомагати йому. Стражники біля міських воріт продали його за пляшку вина старому, який тримав хлопчика в підвалі голодним по декілька днів і тричі відправляв на цілий день в дрімучий ліс, який з боку виглядав приємним гаєм, за злитками білого, жовтого і червоного золота. Тричі допомагав хлопчикові Заєць, якого він звільнив з капкана, та тричі той віддавав золото прокаженому, який сидів біля міських воріт. Двічі старий до півсмерті бив хлопця, а на третій раз його з почестями зустріли в місті і назвали прекрасним Принцом. Розгублений хлопець кинувся до жебрачки-матері, яку побачив у натовпі, але вона мовчала. Він звернувся по заступництво до прокаженого, але коли підняв очі, побачив Короля і Королеву — своїх батьків.

Коли прийшов час, Зоряний Хлопчик став королем — добрим і справедливим.


Вітаємо, ви успішно прочитали книгу!


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Хлопчик-Зірка» автора Уайльд Оскар на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „читати“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи