Ви є тут

Кайдашева сім'я


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Кайдашева сім'я» автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Одним з найвідоміших творів видатного автора-реаліста Івана Нечуй-Левицького є соціально-побутова повість «Кайдашева сім’я» 1878 року, яка досить вміло передає життя українських селян після реформи 2 половини 19 століття. Незважаючи на пореформену добу, твір не написаний в песимістичному тоні. У сім’ї Кайдаша було багато сварок, члени родини не сходились думками і поглядами, але автор зумів подати це з гумором та сатирою. Історія починається з села Семигори, де двоє братів говорять про одруження, і плавно переходить у розкриття проблематики правдивих складних відносин у сім’ї. Неймовірно різні та самобутні персонажі, Омелько Кайдаш, Маруся Кайдашиха, Карпа і Мотря, Лаврін і Мелашка, настільки захоплюють читача, що відірватись від книги просто неможливо. Ситуації є дуже життєвими і можуть відбуватись навіть в наші часи. Повість містить багато метафор та символів, які згодом змушують задуматися, зробити висновки і порівняти це з сучасною реальністю. Відомий письменник Іван Франко назвав твір «Кайдашева сім’я» «найкращою оздобою українського письменства», з чим важко не погодитись, адже книга притягує неймовірними пейзажами, неповторним гумором, щирим коханням та життєвими пригодами з елементами драми. Вона змушує сміятись і плакати, любити і засуджувати. Це унікальна повість одного з найталановитіших письменників України 19 століття, яку мусить прочитати кожен, щоб розуміти звичайні побутові проблеми та життя українських селян.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи