Ви є тут

Хто є хто. На дивані президента Кучми

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Хто є хто. На дивані президента Кучми» автора Микола Мельниченко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Колишній офіцер президентської охорони Микола Мельниченко, який перебуває у США (2002), випустив книгу під назвою "Хто є хто на дивані Президента Кучми", у якій помістив розшифровку зроблених ним записів розмов Леоніда Кучми з високопоставленими чиновниками. 
  Про це заявив на прес-конференції депутат Верховної Ради, глава комісії з розслідування убивства журналістів Георгія Гонгадзе й Ігоря Александрова Григорій Омельченко. Омельченко роздав журналістам, які були присутніми на прес-конференції, книгу Мельниченка. 
  У вступному слові Мельниченко заявляє, що йому нелегко було прийняти рішення про здійснення записів Кучми, і зробив він це після того, як побачив низький інтелектуальний рівень вищого керівництва країни. "Лексикон та інтереси наших чиновників були аналогічні бандитським. "Наїзди", "розбирання", "бабло", "замочити", "опустити", "кинути" - це найбільш прийнятні висловлювання з потоку матірщини, - сказано в книзі. - Це було потрясіння". Мельниченко також говорить, що записувати розмови Кучми було легко через погану організацію охорони першої особи держави. 
  "Охорона була настільки безалаберна, що під диваном Кучми можна було сховати, умовно кажучи, не тільки диктофон, а, думаю, музичний центр", - сказано в книзі. 

  Микола Мельниченко, чиї записи вперше були оприлюднені в листопаді 2000 року, звинуватив Президента і ряд вищих державних чиновників у корупції, фальсифікації президентських виборів 1999 року та інших тяжких злочинах. 
  Кучма визнав факт прослуховування, але вважає, що плівки сфальсифіковані. 
  В якості додатку пропонується книга Володимира Цвіля "В центрі касетного скандалу. Розповіді очевидця". Володимир Цвіль, колишній консул України в Мюнхені, колишній помічник Олександра Мороза. В книзі автор у власній інтерпретації описує невідомі досі деталі.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи