Ви є тут

У бій за волю

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «У бій за волю» автора Северин В. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  У своїй новій книзі «У бій за волю» письменник-краянин Володимир Северин продовжує досліджувати тему самовідданої боротьби вояків Української Повстанської Армії за волю України проти фашизму і більшовизму. Герої творів — наші земляки. Це ще оповідь про святу минувшину, про героїв покутської землі надто потрібні нині для виховання національних почуттів, історичної пам’яті нашої молоді.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи