Ви є тут

Зомбі

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Зомбі» автора Радутний Р.В. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  - Ну, так що там цікавого?

  Чоловік, що сидів за комп'ютером, здригнувся, й різко повернув голову.

  - А, це ти...

  - На когось чекав?

  - Та ні, ні на кого. Просто замислився.

  - Над чим жеж це?

  - Розуміеш, - він кивнув на дисплей. - Тут вельми цікава ідея... На дисплеі, як завжди, світились рядки якоісь програми.

  - Яка ж, цікаво?

  - З приводу вірусів.

  Тема була болючою. Болючою для всіх, хто хоч раз на день стикався з компами. Останнім часом інститут, й не лише наш, до речі, переживав навалу за навалою. Троянізовани пакети, віруси й просто програми-вандали, а особливо цим відзначались іграшки, знівечили вже з пару вінчестерів тобто зовсім, переформатування в нас вже не вважаеться великою проблемою а скільки людино/добо/матюків було втрачено на перенабивання дисертацій, доповідей та анонімок... Не далі, як місяць тому невідомий хакер за допомогою програми-відмички мало не позбавив нас половини валютних резервів - діректор тоді не зміг з'іздити на дурняк в Париж й страшенно розлютився, а тиждень тому я сам витратив багато часу на нейтралізацію "стрибунця".

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи