Ви є тут

Досить бути провінцією

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Досить бути провінцією» автора Грек К. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Події у повісті розгортаються на фоні саміту у Львові. Герої твору - молоді люди, кожен із своїми планами: Оксана, студентка історичного факультету університету, мріє написати дипломну роботу, використавши архівні матеріали Німеччини, Вася - взяти інтерв'ю у перекладача Президента ФРН і т. д. Автор висміює примітивність, провінційність, бажання показати себе. 

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи