Ви є тут

Обитель героїв


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Обитель героїв» автора Олді Г.Л. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Хто не знає Генрі Лайона Олді? Ану-бо, озивайтесь! 
Хто не знає, що цей мислитель живе в українському місті Харкові, а його рукою водять Олег Ладиженський та Дмитро Громов? Творчий тандем наших земляків з’явився в літературі ще 1990 року і з того часу регулярно радує нас своїми творами. 
«Зелений пес» відкриває нову серію «Світи Генрі Лайона Олді». Тут ви знайдете традиційний «олдівський» стиль - безліч підтекстів, суміш стилів, карколомний сюжет, і безперечно - глибокі думки. А головне - віднині усі нові романи харківського дуету Ладиженського та Громова українські читачі будуть читати першими. 
Бо так велів сам Генрі Лайон Олді. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи