Ви є тут

Шлюбні ігрища жаб

Зміст

 • Розділ без назви (1)

 • Андрій Кокотюха Шлюбні ігрища жаб


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Шлюбні ігрища жаб» автора Кокотюха А.А. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Перша книжка прозаїка, принцип якого: «Писати для читача!» Але він не вважає кримінальну літературу розважальною, використовує популярні жанри як форму оповіді, в яку вкладається глибинний зміст. 
  Семеро дрібних злочинців розпрацьовують і здійснюють план пограбування кур'єрів мафії.. Так починається повість «Шлюбні ігрища жаб», яка ще до виходу цієї книжки отримала широкий і дещо скандальний розголос в мистецькому світі Повість «Лють жіноча» витримана в жанрі психологічного тріллера Оповідання «Жінка з кошиком винограду» — класична детективна історія. 
  Стрімка дія, розкріпачена мова героїв, карколомні сюжетні повороти та несподівані фінали — все це приваблює масового читача в усьому Світі. Можливо, що книжка, яку ви тримаєте в руках, незабаром очолить списки українських бестселерів.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи