Ви є тут

Луб’яне решето [Гумористична серія "Весела книжка", № 32]


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Луб’яне решето [Гумористична серія "Весела книжка", № 32]» автора Йогансен М.Г. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Збірка гуморесок, написаних поетом, перекладачем, критиком, лінгвістом, сценаристом, одним із засновників ВАПЛІТЕ, прозаїком доби Розстріляного Відродження Майком (Михайлом) Гервасійовичем Йогансеном (1895–1937). На початку видання вміщено авторські роздуми про гумор, опубліковано чотири гуморески ("Резолюція", "Ілюзія", "Касторка", "Зубна щітка") – авторські експерименти з різними гумористичними стилями.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи