Ви є тут

Талан (скорочено)

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Талан (скорочено)» автора Старицький М.П. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Драма в 5 діях і в обмінах ІЗ ПОБУТУ МАЛОРУСЬКИХ АКТОРІВ (Скорочено) ДІЙОВІ ЛЮДИ: Марія Іванівна Лучицька— молода драматична актриса; говорить по-українському чисто, а по-руському де-ве-де помиляється. Палажка — стара бабуся, її няня; вбирається по-міщанському. Антон Павлович Квітка — панич з багатої фамілії на Україні. Олена Миколаївна — його мати, стара вже пані. Степан Іванович Безродний — середніх літ пан; спочатку антрепренер, а далі помічник режисера. Юрій Савич Котенко — теж середніх літ драматичний актор; спочатку режисер, а далі антрепренер. Марко Карпович Жалівницький — середніх літ актор. Роман Михайлович Лемішка — старий суфлер. Маринка — дочка його, 17 літ, годованка Лучицької. Катерина Григорівна Квятковська — молода актриса, теж на перші ролі, більш співочі. Кир Іванович Гирявий — помічник режисера. Ганна Михайлівна Кулішевич — молода актриса на ролі молодиць і жвавих баб. Рябкова, Богданиха - молоді дівчата, хористки. Романчук — лікар із земських, старий вже, з сивими бачками. Андрій Віталійович Антипов — редактор газети. Аврам Семенович Юркович — репортер, молодий хлопець. Гаша — ключниця при дворі в пані Квітки; придзигльована, молода ще. Парикмахер, машиніст, робочі, лакей при гостиниці, хористи 1-й і 2-й, молодь, хористки 1-ша і 2-а, хор. Діється за наших часів . Між 2 і 3 діями проходить півроку, між 8 і 4 — теж півроку, між 4 і 5 — три тижні.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи