Ви є тут

Перший диктант

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Перший диктант» автора Вишня Остап у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Давно-давно це було.
  Було це за тих часiв, про якi старi нашi люди, жартувавши, казали: "Було це за царя Опенька, як була земля тоненька!"
  А тодi таки справдi був цар, хоч i звався вiн не Опеньком, а Миколою, i були на нашiй землi пани помiщики та капiталiсти.
  А жили ми на хуторi, i вiд хутора до села було тодi верстов зо три, а тепер, значить, кiлометрiв три з гаком.
  На хуторi було з десяток хатiв, а навкруги — лiс, де росли високi ялинки, розложистi клени i могутнi, у три-чотири обхвати дуби...
  А лiщини тоï, лiщини! Як пiшла густими зеленими кущами лiщина понад хутором по узлiссю, то аж до охтирського шляху прослалася, а потiм повернула на Рубани, з Рубанiв на Шаповалiвку, i аж до самiсiнького Рибальського хутора все лiщина та й лiщина...

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи