Ви є тут

Зрада. ZRADA made in Ukraine


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Зрада. ZRADA made in Ukraine» автора Кононенко Євгенія у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Роман української письменниці Євгенії Кононенко написано у жанрі психологічного детективу, який так подобається читачеві. Коли ця книжка побачила світ, авторку критики стали порівнювати з Франсуазою Саган та Айріс Мердок, а це – ознака високого рівня літературної майстерності. А. Курков говорив, що у своїх творах письменниця вдало поєднує високу літературу з масовим романом. Сюжети і натхнення для написання свої творів Є. Кононенко черпає із навколишнього життя, адже, за її словами, у кожному місті є багато сюжетів і пристрастей, таємниць, перемог і поразок, «повно справджених, а ще більше не справджених доль». У сюжеті твору – смерть Вероніки Раєвської, молодої жінки, яка захворіла, але уже впевнено одужувала. Смерть була несподіваною і раптовою. Цим письменниця створила інтригу, яка втримує увагу читача, і дозволяє впроваджувати додаткові сюжетні лінії. Вікторія, донька Вероніки, свою версію смерті матері будує на основі власних упереджень. Вона зневажливо ставилася до батька, а, оскільки той напередодні смерті Вероніки відвідував її у лікарні, дівчина вважає саме його винним у тому, що трапилося. Головний герой роману, Дмитро, замислюється не лише над обставинами смерті дружини, але й причинами, які спонукали її піти від нього. Він довго пригадує обставини їх подружнього життя, намагаючись знайти якусь підказку для розслідування у минулому Вероніки. Але яка з версій виявиться правдивою і кому насправді була потрібна смерть молодої жінки? На ці та інші питання можна відповісти, лише якщо завантажити і читати роман повністю.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи