Ви є тут

Елементал


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Елементал» автора Шкляр Василь у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Елементал — роман популярного українського письменника Василя Шкляра. З часу написання роман витримав низку перевидань у багатьох українських видавців. Книжка побачила світ в 2001 році у видавництві Кальварія. Також твір видрукували журнал «Сучасність», газети «Молодь України» та «Київські відомості». У 2007 році була видана аудіокнига, а в 2010 році книгу перевидало видавництво Ярославів Вал. Роман одержав Гран-прі конкурсу «Коронація слова» — 2002.

В основу сюжету лягли реальні події порятунку Алли Дудаєвої (дружини першого президента Чечні), з якою Василь Шкляр знайомий особисто і саме реальна історія її викрадення з лабет російських спецслужб українцями лягла в основу його роману.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи