Ви є тут

Як у царя роги виросли

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Як у царя роги виросли» автора Народна творчість у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Був лісник і мав три хлопці. Ослаб він і чує, що скоро умре. Покликав старий синів і каже:

  — Я все життя був лісником і сходив весь ліс. Але є одне місце, в яке я ніколи не заходив, воно погане... І вмер старий. Стали вони на його місце лісниками, по всьому лісі ходили, а в те місце не заходили. Але їдного разу рішили зайти. Найменший брат каже:

  — Давайте підемо туди. Я взяв клубок з нитками: будемо йти і розмотувати за собою клубок, щоб не заблудитися.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи