Ви є тут

Медвідь обганяє мухи з цигана

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Медвідь обганяє мухи з цигана» автора Народна творчість у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Один циган піймав молоденького медведика, приручив його до себе і вимуштрував його робить всякі примхи. Медвідь виріс, звикся з чоловіком і слухавсь його. Циган ходив з ним по селах і дурив там баб. Медвідь викомарював разні комедії; показував, як п’яні валяються, як баби ідуть на роботу, як з роботи, і інше... Циган дурив баб не раз і ліками. Завіряв, що кого медвідь помаца лапами, той одужа. Баби, розуміється, вірили і давали себе в лапи кудлатого лікаря. Баба ляже на долівку, а медвідь як почне топтать її лапами... Дурні баби награжали цигана полотном, салом, яйцями і всякою всячиною.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи