Ви є тут

Серія "ПРИГОДИ. ПОДОРОЖІ. НАУКОВА ФАНТАСТИКА" видавництва "Молодь"


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Серія "ПРИГОДИ. ПОДОРОЖІ. НАУКОВА ФАНТАСТИКА" видавництва "Молодь"» автора Молодь у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Серія сходить до більш раннього серійного підприємству київського видавництва «Молодь»: «Бібліотека пригод та Наукової фантастики». - Ця серія видавалася в 1950-х. Не слід плутати книжкову серію з серійними збірками «Пригоди. Подорожі. Фантастика »(ППФ), що випускалися тим же видавництвом пізніше, - в 1979-1990 р.р. Власне, серія «Пригоди. Подорожі Наукова фантастика »виходила з 1960-го, і її в цьому ж видавництві« Молодь »змінила серія« Компас: Пригоди. Подорожі Фантастика », яка проіснувала до початку 1990-х.

Відмінними ознаками серії «Пригоди Подорожі Наукова фантастика» є наведений тут логотип (емблема) на першій сторінці обкладинки і списки серійних видань, що містилися на четвертій сторінці обкладинки.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи