Ви є тут

Сніги Кіліманджаро

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Сніги Кіліманджаро» автора Хемінгуей Ернест у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Біля підніжжя африканського Кіліманджаро на очах дружини Елен письменник Гаррі Сміт мучиться від гангрени ноги, що розвилася через поранення на сафарі. Жінка віддає усі сили, щоб врятувати чоловіка і змусити його боротися. Але разом із хворобою до письменника повертаються жахи минулого – спогади про війну, Іспанію, істинне кохання і зраду власним принципам. Усе це мучить вмираючого Гаррі Сміта питаннями про призначення людини, сенс життя і усвідомленням власної безглуздості.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи