Ви є тут

Червона армія і рейхсвер: Військово-технічна співпраця у 1922-1933 рр.

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Червона армія і рейхсвер: Військово-технічна співпраця у 1922-1933 рр.» автора Вєтров І. Г. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  У монографії на основі системного аналізу широкої джерельної бази та наукової літератури досліджуються та аналізуються основні напрями, форми, наслідки військово-технічного співробітництва СРСР та Веймарської республіки у 1922— 1933 роках, періоду, що і на сьогоднішній день залишається найменш дослідженим у історіографії радянсько-німецьких військово-політичних зв'язків першої половини XX століття. Детально прослідковуються й висвітлюються деякі закономірності та особливості співробітництва, завдяки яким відбудовується й розвивається військовий потенціал в обох країнах, характеризуються зовнішньополітичні фактори, які обумовили розвиток військового співробітництва між країнами з урахуванням міжнародної ситуації та внутрішніх соціальних і політичних факторів.

  Розрахована на науковців та викладачів вузів, студентів вищих навчальних закладів, учителів шкіл, музеєзнавців та всіх, хто цікавиться історією.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи