Ви є тут

Демко Многогрішний

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Демко Многогрішний» автора Антонович В. Б. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  З усіх козацьких гетьманів Лівобережжя другої половини XVII— XVIII ст. Дем’ян Гнатович Многогрішний (1621—1703) лишається, напевно, майже незнаним, але, без сумніву, це була людина непересічна. Доля судила йому карколомний злет — учорашнього селянина, «мужицького сина», було обрано гетьманом сіверським, — а потім таке ж стрімке падіння — він став першим сибірським політичним в’язнем. Історія життя Дем’яна Многогрішного вражає чималою кількістю зрад: зраджував він, зраджували і його, але не слід забувати і про хай не надто вдалі, проте щирі й послідовні спроби гетьмана відстояти українську автономію за надзвичайно несприятливих зовнішньота внутрішньополітичних обставин, а також його відвагу, виявлену навіть тоді, коли все вже було втрачено.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи